Merhaba sevgili okurcuğum,
BDK Hafta Sonu 9. sayısıyla karşında. PDF dosyasını indirmek istersen bu linke tıkla.

.
Dergi yayınlamak çok heyecanlı bir iş! O yazı yetişti mi, bu yazı düzeltildi mi derken, insan adrenalin bağımlısı oluyor. İşte o heyecanın bu haftaki sonucu, BDK Hafta Sonu sayı 9!
.
Hafta başında, tüm Türkiye 23 Nisan’ı kutladı. Biz, AKUT Çocuk Akademisi açılış etkinliğindeydik. AKUT gönüllülerinin müthiş çalışmasını, çocuklar için hazırladıkları etkinlikleri izledik ve sizin için yazdık.
.
Bu sayıda, dünya tatlısı bir illüstratörle söyleşi yaptık. Karşımıza çıkan her illüstrasyonuyla bizi gülümsetmeyi başaran Anıl Tortop ile çocuk kitapları resimlemek üzerine konuştuk.
.
Dünya’nın sevgimize, bakımımıza ihtiyacı var. Bu sayıda Hija del Sol (Güneş’in Kızı), çocuklara geri dönüşümü eğlenerek anlatmak, benimsetmek için kullanacabileceğiniz öneriler hazırladı.
.
Ev Editörümüz Umut da boş durmadı ve geri dönüşümü farklı bir alanda, çocukların eskileriyle nasıl uygulayabileceğimizi araştırdı.
.
Çocuklar için hazırlanan hafta sonu etkinlikleri, Düşevi Kitapevi’nin programı ve Pinomino’nun hazırladığı kapı askıları BDK Hafta Sonu’nda seni bekliyor.
.
Sevgili okurcuğum, bizi desteklemek için dergiyi okuduktan sonra lütfen yakınlarına öner, Twitter’da, Facebook profilinde paylaş, olmaz mı?
.
.