Merhaba sevgili okurcuğum,
BDK Hafta Sonu 8. sayısıyla karşında. PDF dosyasını indirmek istersen bu linke tıkla.

.
E-dergimizi çıkarmaya başlayalı neredeyse iki ay olacak. İki ayda her hafta yeni bir heyecanla işe koyulduk. Bazen çok sakindik, bazen çok telaşlı. Hatalar yaptık, yeni keşifler yaptık. Her sayıda yeni bir şey öğreniyoruz. Bunda sonraki sayılar için türlü türlü planlar yapıyoruz.

En çok ne istiyoruz biliyor musun? Daha çok okunmak, daha çok beğenilmek, daha fazla kişiye ulaşabilmek istiyoruz. Daha çok kişiye ulaşırsak, maddi desteğe ulaşmamız da kolaylaşacak. İşte o zaman daha iyisini sunmak için daha da çok didineceğiz sevgili okurcuğum. Bu dergide sadece biz Dolap Kapakları’nın değil, başka pek çok kişinin emeği var. Onların emeklerinin karşılığını verebilmek bizim için çok önemli.

Mesela Ev Editörümüz Umut… Üşenmiyor, taa Küçükçekmece’den yola düşüp, Erenköy’e kadar geliyor. Sırf bizimle kafa patlatmak, beyin fırtınası yapmak için… (Arada bize kaşnika getirdiği de oluyor tabii. Gökay, bizim grafik sihirbazımız. Onca işinin arasında bizim için renk renk bir derginin tasarımını yapıyor. Her e-postasının peşine bir şarkı videosu ekleyerek günümüzü şenlendiriyor. Cihan, kapak spotlarından sorumlu teknoloji insanımız. Derginin kapaklarını ve uygulamasını ona borçluyuz. Bir de bize yazıları ve köşeleriyle katkıda bulunan sevgili Beyhan İslam, Pinooo ve Güneş Akçay var. Her an yanımızda değiller ama yüzlerinde hep bir gülümsemeyle el uzatıyorlar bize.

BDK Hafta Sonu ekibinin bir kısmı, tarçınlı havuçlu kek ve çay eşliğinde, dergi için neler yapabileceğini tartışıyor. Menekşemiz Kız Haşmet ise bize sessizce moral vermekle görevli.

Bir de sen sevgili okurcuğumdan daha çok tepki almak istiyoruz. İstiyoruz ki, bizi okuyan kişi düşüncelerini paylaşsın, yeni haberleri paylaşsın, bize önerilerde bulunsun. Okurlarımızla etkileşim içinde olmayı çok önemsiyoruz.

Sen istersen şimdi yeni sayımıza bir bak, oku, hatta ilgisini çekeceğini düşündüğün kişilerle de paylaş. BDK Hafta Sonu dergisini hemen okumak için burayı tıklayabilirsin. Akıllı telefon ve tablet kullanıyorsan, dergiyi PDF formatında da okuyabilirsin.

İyi eğlenceler!

Önceki sayıları okumak için bu linke tıklayın.