Merhaba,

İşte çekiliş günü geldi çattı! Biz çok heyecanlıyız.

9 Ocak Pazar günü saat 13:00’de İyi Cüceler’de olacağız. Çekiliş saat 14:00‘de başlayacak. Sırasıyla okul öncesi kitaplar, oyuncaklar, ilk okuma ve ilkokul kitapları için çekliş yapacağız. Çekilişi Bir Dolap Kitap’ın Twitter ve Facebook sayfalarından izleyebilirsiniz.

Anımsatalım:

Bir Dolap Kitap çekilişine İletişim, Günışığı, Kır Çiçeği, Popcore, Tudem, Desen, Uçanbalık, Elma, Hayykitap, Mandolin, Mavibulut ve Can Çocuk yayınevleri 210 kitapla destek verdi. Bu kitapları çekilişle 60 okurumuza armağan edeceğiz. Kitapların listesini bu linkte görebilirsiniz.

Çekiliş 9 Ocak Pazar günü İyi Cüceler çocuk kitapçısında gerçekleşecek ve saat 14:00’de başlayacak. İyi Cüceler’in telefon numarası ve ulaşım bilgisi için bu linki tıklayın.

Kitap kazanan yurtiçindeki okurlarımıza armağanları KayrAda tarafından ulaştırılacak. Yurtdışındaki okurlarımıza armağanlarını ulaştırmak için sponsor bulamadık. Yurtdışından bir okurumuz kitap kazanırsa armağınını göndermek için önce Türkiye’de bir adres rica edeceğiz. Yoksa, kitaplarını biz göndereceğiz.

Armağanlarımız kitapla sınırlı değil. KayrAda üç oyuncakla çekilşe katılıyor. Ayrıca Bir Dolap Kitap üyeleri, 9 Ocak – 16 Ocak tarihleri arasında  Melissa&Doug, Uniset ve KayrAda Organic oyuncaklarını İyi Cüceler’den %15 indirimli satın alabilecekler. Armağan edeceğimiz oyuncaklar bu linkte. İndirim bilgileri bu linkte, yazının sonunda.

Keşke hepiniz çekilşe gelebilseniz…

Sevgiler

Banu&Yıldıray